Dostęp on-line

Home \ STREFA KLIENTA \ Dostęp on-line
 

"DOSTĘP ON-LINE"

Aby móc efektywnie zarządzać naszym przedsiębiorstwem, zmuszeni jesteśmy do ciągłego monitorowania sytuacji finansowej naszej firmy. By sprawnie funkcjonować, koniecznym  staje się możliwość wglądu w stan kasy, rozrachunków z klientami czy w wynik finansowy przedsiębiorstwa.  Takie rozwiązanie daje nam księgowość on-line. Klient nie musi czekać aż skończy się weekend,  nie jest też w żaden sposób ograniczony godzinami pracy obsługującego go biura rachunkowego. Po prostu klika w panel klienta i loguje się do systemu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych narzędzi biznesowych, takich jak Pulpit Menadżera zyskuje dostęp do danych firmy 24 godziny na dobę,  z każdego miejsca na świecie.

Pulpit Menadżera umożliwia wgląd między innymi w takie dane jak:
• raporty płatności,
• raporty dłużników i wierzycieli,
• strukturę wiekową należności i zobowiązań,
• raporty kadrowo/płacowe,
• raporty dotyczące rejestrów VAT,
• raporty księgowe (zapisy księgowe, zestawienia księgowe, zapisy KPiR, zapisy w ewidencji ryczałtowej)
• analizy zasobów magazynowych,
• analizy przychodów i kosztów wg kontrahentów i towarów.


Wszystko czego potrzebujesz by móc korzystać z Pulpitu Menadżera to urządzenie z dostępem do Internetu (komputer, tablet, smartfon).

W przypadku księgowości on-line rezygnujemy z klasycznej formy współpracy z klientami na rzecz mobilnych rozwiązań. Dzięki temu oszczędzamy Państwa cenny czas nie tracąc w jakikolwiek sposób na jakości obsługi.

Idąc o krok dalej, proponujemy model współpracy z Klientami oparty o te same rozwiązania programowe co nasze biuro rachunkowe. Nasze biuro korzysta z modułów księgowych firmy Comarch działających w systemie on-line. Operacje wykonywane przez Klienta w systemie są automatycznie transferowane do biura rachunkowego, z możliwością wglądu on-line.Dzięki takiej formie współpracy, w znaczny sposób obniżamy koszty obsługi a tym samym koszty usługi.

KORZYŚCI Z DOSTĘPU ON-LINE:

1.   bezpłatny program do rozliczeń

2.   optymalizacja kosztów

3.   oszczędność czasu

4.   zdalny dostęp do danych finansowych firmy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu

Dostęp on-line to optymalne rozwiązanie  dla każdego klienta.